توزیع بیش از ۲۰ هزار پرس غذا برای مهمونی ۱۰ کیلومتری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ تهران بیان کرد: بیش از ۲۰ هزار پرس غذا و میان وعده شامل ۵ هزار پرس سمبوسه و ناگت مرغ، ۷ هزار پرس ساندویچ، ۵ هزار پرس کباب و ۵ هزار پرس غذای گرم به همت خیران، جهادگران، گروه‌های مردمی طبخ و در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و جشن بزرگ مهمانی ۱۰ کیلومتری در بین شرکت کنندگان توزیع می‌شود.

به گفته این مسؤول علاوه بر تهیه غذای گرم ۶ هزار لیوان آب هویج، ۳ هزار لیوان آب طالبی، ۸ هزار لیوان شربت، ۲ هزار لیوان آب هندوانه و ۳ هزار آب معدنی برای پذیرایی در این روز مهیا شده است.

اخگر پور یادآور شد: بیش از ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم نیز با مشارکت هیأت مذهبی و گروه‌های جهادی تهیه و طبخ و در قالب طرح اطعام غدیر در بین ساکنین محلات کم برخوردار توزیع شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توزیع بیش از ۲۰ هزار پرس غذا برای مهمونی ۱۰ کیلومتری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توزیع بیش از ۲۰ هزار پرس غذا برای مهمونی ۱۰ کیلومتری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.