توافق پرسپولیس با پدیده لیگ برتر روی هوا/ درویش این مهاجم را می خواهد

پرسپولیس

آفتاب نیوز :

جواد آقایی پور در این فصل یکی از پدیده های لیگ بود و نامی برای خودش دست و پا کرد. درخشش این بازیکن باعث شد تا حتی به تیم ملی هم دعوت شود و خیلی از تیم های بزرگ لیگ برتری هم به دنبال جذب این بازیکن هستند. زمانیکه این بازیکن در اردوی تیم ملی بود، خبر توافق او با پرسپولیس منتشر شد. این بازیکن به شدت مورد توجه اوسمار قرار گرفته بود و سرمربی پرسپولیس علاقه داشت تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

از طرف مقابل درویش دوست داشت تا زمینه بازگشت علی علیپور را به پرسپولیس فراهم کند، ولی اوسمار با این انتقال موافق نبود. حالا با جدایی اوسمار از پرسپولیس به نظر می رسد توافق این باشگاه با مهاجم جوان ملی پوش در هاله ای از ابهام قرار گرفته و ممکن است این انتقال منتفی شود. از طرفی جدایی اوسمار می تواند باعث شود تا علیپور به تیم سابقش برگردد و شرایط به نفع یکی از برترین گلزنان پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توافق پرسپولیس با پدیده لیگ برتر روی هوا/ درویش این مهاجم را می خواهد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توافق پرسپولیس با پدیده لیگ برتر روی هوا/ درویش این مهاجم را می خواهد"، کلیک کنید.