توافق پرسپولیسی ها برای تمدید قرارداد 4 بازیکن

پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری آسیاننت؛ باشگاه پرسپولیس در طول چند روز گذشته در اولین قدم برای تمدید قرارداد بازیکنان، با چند بازیکن شاخص این تیم برای فصل آینده و تمدید قرارداد به توافق رسیده است.

به نقل از آسیاننت مهدی ترابی، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و سروش رفیعی چهار بازیکنی هستند که باشگاه پرسپولیس در چند روز گذشته با آنها مذاکره کرده و توافقات اولیه نیز برای تمدید قرارداد انجام شده است.

علاوه بر این بازیکنان، قرار است رضا درویش به زودی مذاکره با وحید امیری را نیز برای تمدید قرارداد آغاز کند.

شنیده می شود باشگاه پرسپولیس براساس لیست اوسمار ویرا مذاکراتی را برای جذب سجاد آقایی پور از استقلال خوزستان و مهدی لیموچی از آلومینیوم اراک داشته است، اما با توجه به جدایی اوسمار، فعلاً تمرکز سرخپوشان روی جذب سرمربی جدید است تا پس از آن مذاکرات با گزینه های جدید را ادامه دهند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توافق پرسپولیسی ها برای تمدید قرارداد 4 بازیکن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توافق پرسپولیسی ها برای تمدید قرارداد 4 بازیکن"، کلیک کنید.