تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای آخرین بازی لیگ برتر فوتبال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تهران

به گزارش خبرگزاری آنلاین، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین و مهم ترین بازی لیگ برتر فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان، خبر داد.

بر این اساس ناوگان اتوبوسرانی برای رفاه حال تماشاگران این مسابقه که ساعت 19 امروز، شنبه 12 خرداد ماه در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار می شود، با اختصاص اتوبوس های مورد نیاز، تماشاگران را از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، منتقل می کنند.

لازم به ذکر است؛ برنامه ریزی لازم برای حضور بانوان با اختصاص ناوگان ویژه اندیشیده شده است.

همچنین عوامل نظارتی در محل مستقر خواهند بود و ناوگان اتوبوسرانی تا انتقال آخرین تماشاگر، نسبت به ارایه خدمات حمل و نقلی اقدام می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای آخرین بازی لیگ برتر فوتبال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای آخرین بازی لیگ برتر فوتبال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.