تسهیلات تبصره ای در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توزیع عادلانه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید سلیمان کریمی شامگاه دوشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه اشتغال شهرستان کهگیلویه با اشاره به پتانسیل های فراوان شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده در زمینه راه اندازی مراکز کارگاهی، تولیدی، خدماتی و گردشگری افزود: متاسفانه کمبود سرمایه، عدم توزیع عادلانه تسهیلات و بروکراسی اداری سبب راکد شدن و بی میلی فعالان اقتصادی و عدم مشارکت مردم در تولید شده است.

وی با تاکید بر هم افزایی و تعامل دستگاه های اجرایی، موسسات و سازمان ها با مردم، خواستار پیگیری جهش تولید با مشارکت مردم شد.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه افزود: این امر منجر به کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال در استان خواهد شد.

کریمی همچنین از تلاش و زحمت کارمندان بانک های عامل تقدیر کرد و گفت: باید در متن دستورالعمل ها به جای کلماتی مانند نمی شود و نباید از کلمات می شود و می توان استفاده شود تا انگیزه فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری و تولید افزایش یابد.

وی در خصوص تسهیلات مشاغل خانگی نیز گفت: در سال گذشته از 180 میلیارد ریال سهم تخصیصی شهرستان، 145 میلیارد ریال جذب شد که دلیل جذب نشدن مبلغ باقی مانده مشکلات ایجاد شده در یک بانک بوده است که امیدواریم در سال جدید این مشکل تکرار نشود.

کریمی ابراز امیدواری کرد: باید با اجرای این مصوبات، شاهد رونق تولید، افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان کهگیلویه باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیلات تبصره ای در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توزیع عادلانه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیلات تبصره ای در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توزیع عادلانه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.