تا کنون هزاران کودک در غزه جان باخته اند

آفتاب نیوز :

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا گرچه تحت تاثیر لابی صهیونیست در این کشور به طور تمام قد حامی تل آویو در کشتار فلسطینیان در غزه بوده است، اما به دلیل تبعات این جنگ بر انتخابات ریاست جمهوری پیش رو به فکر پایان بخشیدن تاثیرات این جنگ بر صندوق های رای است.

بر این اساس، بایدن در پیام تبریک عید قربان به مسلمانان بار دیگر خواستار استقرار آتش بس در غزه شد.

رییس جمهور آمریکا با اشاره به طرح صلح مطرح شده خود، افزود: این طرح صلح بهترین راه برای کمک به فلسطینیانی است که از جنگ وحشتناک غزه آسیب دیده اند.

بایدن بدون اشاره به توحش رژیم صهیونیستی و استفاده آن ها از تسلیحات آمریکایی برای نسل کشی فلسطینیان، تاکید کرد: تاکنون غیرنظامیان زیادی از جمله هزاران کودک در غزه جان خود را از دست داده اند. خانواده ها از خانه های خود گریخته و شاهد فروپاشی جامعه هستند. درد و رنج فلسطینیان عظیم است.

وی در ادامه بار دیگر بر اجرایی شدن طرح صلح خود تاکید کرده و خاطر نشان کرد: من عمیقاً بر این باورم طرح صلح پیشنهادی اسراییل برای حماس که از سوی شورای امنیت سازمان ملل نیز مورد تایید قرار گرفته است بهترین راهکار برای پایان چرخه خشونت در غزه و اتمام جنگ در این باریکه است.

پیام بایدن به مناسبت عید قربان و اشاره به جنگ غزه بخشی از کارزار انتخاباتی وی برای پیروزی در انتخابات سال جاری میلادی است. بایدن برای پیروزی در انتخابات به آرای مسلمانان به ویژه در میشیگان نیازمند است.

منبع: دیپلماسی ایرانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تا کنون هزاران کودک در غزه جان باخته اند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تا کنون هزاران کودک در غزه جان باخته اند"، کلیک کنید.