تأمین آب استان اصفهان از مطالبات رهبر انقلاب است/روند مطلوب پروژه انتقال آب از دریای عمان

به گزارش آسیاننت از اصفهان، احمد وحیدی در حاشیه سفر به اصفهان و بازدید از پروژه تأمین آب استان اصفهان از دریای عمان، اظهار کرد: امروز فرصتی ایجاد شد تا از برخی پروژه‌های زیرساختی و کلان استان اصفهان بازدید داشته باشم.

وی با اشاره به نیاز آبی استان اصفهان، ادامه داد: تأمین آب استان اصفهان از مطالبات رهبر معظم انقلاب و مردم استان و براساس یک نیاز واقعی است.

وزیر کشور عنوان کرد: تلاش بسیار ارزشمندی در راستای تأمین آب اصفهان در دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی صورت گرفت که در نوع خود کم نظیر و بی‌نظیر است، البته در همه استان‌ها تلاش شد تا مسائل حوزه آب با نگاهی کارشناسی و جهادی رفع شود.

نهضت رفع تنش آبی در کشور ادامه دارد

وی ضمن اشاره به پروژه‌های تأمین آب در سراسر کشور در دولت سیزدهم، گفت: نهضت رفع تنش آبی در کشور ادامه دارد، در این خصوص تأمین آب آشامیدنی پایدار در همه شهرها و روستاهای ایران اسلامی در دستور کار جدی است.

وزیر کشور عنوان کرد: از احیای دریاچه ارومیه تا احیای تالاب‌های کشور با جدیت دنبال شد؛ در اصفهان نیز با دستورات ویژه رئیس‌جمهور شهید، همت استاندار اصفهان و همکاری وزارت نیرو شاهد اتفاقات خوبی هستیم.

وحیدی ادامه داد: یکی از برنامه‌های تأمین آب استان اصفهان، انتقال آب دریای عمان به اصفهان است که اگر چه در گذشته مطرح شده بود اما به عنوان امری دست نیافتنی و غیرممکن به آن نگاه می‌شد که با تلاش خوبی که در دو سال اخیر صورت گرفت پیشرفت‌های قابل توجهی دارد.

وزیر کشور اظهار کرد: بخش عمده‌ای از لوله‌های مسیر تأمین و لوله‌گذاری مسیر کارشناسی شده صورت گرفته و در ادامه نیز امید است سرعت اجرای پروژه حفظ شود.

تأمین آب مورد نیاز استان اصفهان از منابع درون استان

وی ادامه داد: تأمین آب مورد نیاز استان اصفهان از منابع درون استان از پروژه های دیگر مدیریت استان است تا بخشی از نیاز آب مردم عزیز ما در استان اصفهان تأمین شود.

وحیدی گفت: از چند منبع، تأمین آب اصفهان دنبال می‌شود و امیدواریم نیاز مردم عزیز ما تأمین شود.

وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور آیت الله رئیسی، گفت: همت مسئولان استان در به ثمر رساندن این پروژه‌ها بسیار ارزشمند است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تأمین آب استان اصفهان از مطالبات رهبر انقلاب است/روند مطلوب پروژه انتقال آب از دریای عمان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تأمین آب استان اصفهان از مطالبات رهبر انقلاب است/روند مطلوب پروژه انتقال آب از دریای عمان"، کلیک کنید.