بیت کوین روزانه چند نفر را میلیونر می کند؟

آفتاب نیوز :

رویای میلیونر شدن از طریق ارز های دیجیتال، این روز ها در سر بسیاری از افراد می چرخد. با شروع روند صعودی بازار در سال 2024، هر روز بر تعداد کیف پول های میلیون دلاری بیت کوین اضافه می شود. اما وضعیت و تعداد این میلیونر ها چگونه است؟

آیا علاوه بر بیت کوین، دارایی های دیگری مانند میم کوین ها که این روز ها حسابی محبوب شده اند نیز می توانند سرمایه گذاران را میلیونر کنند؟ با ما همراه باشید تا آخرین آمار در این زمینه را بررسی کنیم و با نگاهی به روند این بازار پرسود داشته باشیم.

طبق داده های ارایه شده توسط شرکت تحقیقاتی کایکو (Kaiko)، رشد چشمگیر قیمت بیت کوین در پی آغاز روند صعودی بازار ارز های دیجیتال در سال 2024، روزانه حدود 2،000 کیف پول بیت کوین میلیونر شده اند.

هرچند این رقم قابل توجه است، اما هنوز با رکورد 4،000 کیف پول میلیونر در هر روز طی چرخه صعودی سال 2021 فاصله دارد. جالب اینکه به گفته کایکو، در بازار صعودی قبلی روزانه بیش از 2،000 کیف پول نیز به ارزش 10 میلیون دلار می رسیدند.

بیت کوین روزانه چند نفر را میلیونر می کند؟

علت کندتر بودن روند افزایش کیف پول های میلیونر در مقایسه با چرخه قبل را عدم ورود کامل سرمایه های جدید به بازار و برداشت سود نهنگ های بزرگ با بالا رفتن قیمت بیت کوین عنوان کرده است.

کایکو همچنین به نگهداری دارایی نهنگ ها در کیف پول های متولی به جای کیف پول های شخصی اشاره کرد که می تواند از دیگر دلایل این کندی باشد.

انتظار می رود با پیشرفت چرخه صعودی کنونی، شمار کیف پول های میلیونر بیت کوین نیز افزایش یابد. برخی تحلیلگران ارز دیجیتال نظیر رکت کپیتال (Rekt Capital)، اوج این روند را در ماه های سپتامبر یا اکتبر (شهریور یا آنلاین) سال آینده پیش بینی کرده اند.

از جمله عوامل تاثیرگذار می توان به احتمال تایید صندوق های قابل معامله بورسی (ETF) اتریوم و سایر ارز های دیجیتال و همچنین تاثیر مثبت مواضع دونالد ترامپ و احتمال پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد.

نکته جالب دیگر، پیش بینی ظهور میلیونر های بیشتر ارز های دیجیتال در این چرخه صعودی به واسطه محبوبیت فزاینده میم کوین هاست. در حال حاضر، روزانه شاهد خلق میم کوین های جدید با قیمت های رو به رشد هستیم و معامله گران سود های هنگفتی از این حوزه کسب می کنند.

به گزارش بیت کوینیست (Bitcoinist)، چندی پیش یک معامله گر با سرمایه اولیه 1،800 دلار در میم کوین مبتنی بر سولانا داگ ویف هت (WIF)، موفق به کسب نزدیک به 11 میلیون دلار سود شد. در موردی دیگر، گروهی از معامله گران با سرمایه 6،400 دلاری در عرض فقط یک شبانه روز 8 میلیون دلار از میم کوین ها سود بردند.

همچنین به تازگی سایت بابل مپز (Bubblemaps) از سود 2 میلیون دلاری یک معامله گر در میم کوین ماذر ایگی (MOTHER) ساخته شده توسط رپر مشهور استرالیایی ایگی آزالیا (Iggy Azalea) خبر داد.

به طور کلی، تداوم روند صعودی بازار ارز های دیجیتال در سال 2024 باعث تولد روزانه هزاران کیف پول میلیونر بیت کوینی جدید شده است. اگرچه سرعت رشد فعلی کمتر از چرخه قبلی است، اما پیش بینی می شود با افزایش ورود سرمایه به ویژه در حوزه میم کوین ها، بر تعداد این میلیونر های نوظهور افزوده شود. این چرخه صعودی شرایط مناسبی را برای کسب سود های قابل توجه از معاملات ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاران مهیا کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیت کوین روزانه چند نفر را میلیونر می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیت کوین روزانه چند نفر را میلیونر می کند؟"، کلیک کنید.