به همبستگی خود برای حمایت از مردم غزه ادامه می دهیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین؛ رییس جمعیت هلال احمر، فرا رسیدن عید قربان را به روسای جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ مسلمان، رییس دفتر منطقه ای فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و رییس کمیته اسلامی هلال بین الملل، تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح زیر است:

بدین وسیله، مراتب تبریک خود را به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، عید بندگی و جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا را به جنابعالی و همکاران محترمتان صمیمانه تبریک می گویم.

امیدوارم این مناسبت فرخنده سبب وحدت مسلمانان سراسر جهان گردد و لطف و برکت خداوند متعال را برای همه ما به همراه داشته باشد.

با فرا رسیدن عید سعید قربان هنوز حملات گسترده رژیم اشغالگر صهیونیستی به مردم مظلوم و بی دفاع غزه ادامه دارد که روزانه منجر به کشته شدن تعداد زیادی از غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان بی گناه و همچنین امدادگران و کادر درمان و پزشکی می گردد و آن رژیم غاصب از تحقق آتش بس و ارسال کمک های بشردوستانه برای آسیب دیدگان از درگیری ها ممانعت می نماید و خواهران و برادران عزیزمان همچنان به خاطر جنگ در این منطقه در رنج است.

باور دارم که با اتکاء به الطاف بیکران خداوند متعال، وحدت و همبستگی بیشتری در انجام تلاش بشردوستانه به نفع آسیب پذیرترین اقشار جامعه حاصل خواهد شد تا شاهد هیچ رنج و آلام بشری در سراسر جهان نباشیم.
از خداوند متعال برایتان آرامش و سعادت آرزو دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به همبستگی خود برای حمایت از مردم غزه ادامه می دهیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به همبستگی خود برای حمایت از مردم غزه ادامه می دهیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.