بهاره رهنما با «زن سرخ پوش میدان فردوسی» روی صحنه می رود

به گزارش خبرگزاری آسیاننت،، نمایش «میدان یاقوت» به کارگردانی و نویسندگی «بهاره رهنما» و تهیه کنندگی «فرهاد قایمیان» از 20 خردادماه 1403، در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود. «ایوب آقاخانی» به عنوان مشاور هنری و «بهاره رهنما» و «محمدرضا آزاد فرد» نیز به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.
در این اثر که توسط موسسه فرهنگی هنری «باران سا» و با همکاری فرهنگسرای نیاوران تهیه شده است، بازیگرانی مانند الناز تهامی، سعید اردشیری، سهیلا مفیدی و جمعی از هنرجویان موسسه «باران سا» به ایفای نقش می پردازند. موسیقی این اثر نیز به صورت زنده و به خوانندگی علیرضا شفا و آراز احمدی است که توسط نوازندگان حرفه ای اجرا می شود.

نمایش «میدان یاقوت»، واگویه های عاشقانه «یاقوت» است با مردی که هرگز دیده نشد. زنی که سالیان سال در میدان فردوسی چشم به راه مردی ماند و حالا پس از گذشت سال ها قرار است همراه یاقوت، زن سرخ پوش میدان فردوسی، حکایت نیامدن آن مرد را با اجرای زنده ترانه های نوستالژیک و عاشقانه دهه پنجاه ایران بشنویم.

بهاره رهنما با «زن سرخ پوش میدان فردوسی» روی صحنه می رود

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهاره رهنما با «زن سرخ پوش میدان فردوسی» روی صحنه می رود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهاره رهنما با «زن سرخ پوش میدان فردوسی» روی صحنه می رود"، کلیک کنید.