بزرگراه همت باز شد – آسیاننت

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس برای تردد بازگشایی شد.

سرهنگ مصطفی زینی‌وند در گفت‌وگو با آسیاننت دراین‌باره گفت: از ساعت ۲۳ شب گذشته به‌منظور اجرای عملیات نصب عرشه دوربرگردان غیر همسطح بزرگراه شهید همت بعد از پل اشرفی اصفهانی توسط سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران، مسیر شرق به غرب این بزرگراه بعد از پل بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی و مسیر غرب به شرق آن نیز از روی پل بزرگراه شهید ستاری مسدود شد و بار ترافیکی به مسیرهای جایگزین هدایت شده بود تا ایمنی محیط کارگاهی برای استقرار جرثقیل‌های سنگین مخصوص این کار در سطح بزرگراه و اجرای این پروژه برقرار شود.

وی افزود: در حدود ساعت ۱۱ قبل از ظهر امروز جمعه پانزدهم تیرماه، محدودیت ترافیکی مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت پس از نصب قطعات شمالی عرشه دوربرگردان که با جرثقیل های مخصوص این کار انجام شد برداشته شد و مسیر تردد برای شهروندان بازگشایی شد. پس از آن محدودیت مسیر غرب به شرق هم پس از نصب قطعات جنوبی عرشه این دوربرگردان غیر همسطح در ساعت ۲۱ امشب بازگشایی شد.

زینی‌وند گفت: برای اعمال این محدودیت‌های ترافیکی در بخش غربی بزرگراه شهید همت، از روز قبل اطلاع‌رسانی گسترده‌ای انجام شد و شهروندان عزیز نیز انصافا همراهی و همکاری خوبی با پلیس برای اجرای این محدودیت‌ها داشتند.

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن عذرخواهی از رانندگان عبوری از این مسیر بخاطر افزایش زمان و طول سفرشان در حین اعمال این محدودیت ها، از آنان بابت سعه صدر، رعایت مقررات رانندگی و همراهی و همکاری خوبشان با پلیس در این زمینه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگراه همت باز شد – آسیاننت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگراه همت باز شد – آسیاننت"، کلیک کنید.