با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد می‌شود

به گزارش خبرگزاری آسیاننت از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین روز جمعه در حاشیه حضور در شعبه اخذ رأی مسجد زینبیه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مردم استان قزوین مانند سایر آحاد ملت بزرگ ایران در خلق حماسه بزرگ انتخابات مشارکت دارند و میزان رای گیری در استان نسبت به هفته قبل تا این ساعت افزایش یافته است و نوید بخش انتخابات پرشکوه در دور دوم انتخابات است.

وی افزود: امیدواریم با حضور پرشکوه مردم حماسه بزرگ انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رقم بخورد و دولت با پشتوانه مردمی مطلوب بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

اعلایی گفت: پیش بینی ها حاکی از این است که تشکیل صف ها در ساعات پایانی بیشتر باشند و در همین راستا از مردم درخواست داریم برای آرامش خود و خدمت رسانی بهتر مجریان انتخابات مشارکت را در ساعت ابتدایی رای گیری انجام دهند.

استاندار قزوین اضافه کرد: برگزاری انتخابات با شرایط به وجود آمده نشان دهنده یکی از ظرفیت های بزرگ جمهوری اسلامی ایران است و نقش آفرینی و اراده و خواست مردم در تعیین سرنوشت کشور را نشان می دهد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه امروز دیگر کسی نمی تواند ادعا کند که سلیقه او در انتخابات حضور ندارد و حتی در دور دوم هم سلایق مختلف سیاسی حضور دارند، اظهارکرد: این مهم نشانگر این است که رای مردم تعیین کننده سرنوشت کشور است و هیچ کس نمی تواند بگوید چه کسی متصدی اداره کشور خواهد بود، موضوعی که بیانگر ظرفیت بزرگی است که هدیه نظام جمهوری اسلامی ایران به این آب و خاک و مردم عزیز است و با فداکاری شهدا به دست آمده است.

وی افزود: یاد و خاطره رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی را گرامی می داریم که آرمان تعالی ملت ایران و نظام را داشت و آبرو و جان خود را در مسیر خدمت رسانی به مردم فدا کرد.

اعلایی گفت: مانند همیشه استان قزوین بر کیفیت و سلامت برگزاری انتخابات حساسیت ویژه ای دارد و در همین راستا در کنار تعداد بالای ناظران و مجریان انتخابات، بازرسین ویژه از سوی استاندار به جهت اجرای نظارت عالی تر انتخاب شده اند تا در فرآیند انتخابات هیچ اشکالی وجود نداشته باشد.

استاندار قزوین اضافه کرد: حساسیت انتخابات ریاست جمهوری بسیار بالاست و به همین جهت به شدت با تخلفات انتخاباتی به ویژه خرید و فروش رای برخورد خواهد شد و از هیچ گونه تخلفی چشم پوشی نخواهد شد.

گفتنی است استاندار قزوین با حضور در شعب اخذ رای مستقر در مسجد زینبیه واقع در خیابان مجاهد پس از ادای احترام به یادبود رییس جمهور شهید و با همراهی تعدادی از خانواده معظم شهدا رای خود را به صندوق انداخت.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد می‌شود"، کلیک کنید.