بایدن برای اولین بار در نظرسنجی ها از ترامپ جلو افتاد

ترامپ

بر اساس نظرسنجی جدید Yahoo News/YouGov، برای اولین بار از اکتبر 2023 میزان حمایت ها از بایدن با 46 درصد در مقابل ترامپ با 44 درصد که به دلیل جعل سوابق تجاری برای مخفی کردن پرداخت پول به یک ستاره فیلم های مستهجن محکوم شده، بیشتر شده است.

به گزارش آسیاننت، 6 نظرسنجی گذشته Yahoo News/YouGov، نشان داد که میزان حمایت ها از ترامپ و بایدن تقریبا یکسان است. نظرسنجی اخیر مشخص کرد که سطح حمایت کنونی از بایدن که 46 درصد است در بالاترین حد خود از اوت 2023 قرار دارد.

در این میان، اکثر آمریکایی ها می گویند با اینکه حکم صادره علیه ترامپ درست بوده اما آنها نظر خود را درباره رییس جمهور سابق تغییر نداده اند.

این نظرسنجی از 1854 آمریکایی بالغ از سوم تا ششم ژوین سال جاری میلادی انجام شده است.

در این نظرسنجی مشخص شد که 81 درصد از حامیان کنونی ترامپ فکر می کنند که هیات منصفه به رای اشتباهی رسیده است. 83 درصد می گویند ترامپ در محاکمه بیشتر قربانی بود تا جنایتکار و 87 درصد معتقدند که این نتیجه غیرمنصفانه و به منظور آسیب سیاسی به او بوده است.

با این حال، در نظرسنجی جدید مشخص شد که محکومیت ترامپ در دادگاه تا حدی به نفع بایدن بوده و او توانسته برای اولین بار در نظرسنجی ها جلو بیفتد.

9 درصد از رای دهندگان به دنبال کاندیدای دیگری به جز ترامپ و بایدن هستند به طوریکه رابرت اف.کندی جونیور، کاندیدای مستقل با چهار درصد از «کورنل وست» مستقل، «چیس اولیور» کاندیدای لیبترین و «جیل استین»، کاندیدای حزب سبزها که همگی یک درصدی هستند، جلوتر است.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن برای اولین بار در نظرسنجی ها از ترامپ جلو افتاد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن برای اولین بار در نظرسنجی ها از ترامپ جلو افتاد"، کلیک کنید.