بازگشت محصولات دبش در بسته بندی جدید

در روزهای اخیر، زمزمه هایی از بازگشت چای دبش به گوش می رسد. اخباری که حکایت از حضور دوباره این برند پرحاشیه در بازار با بسته بندی های متفاوت و برندهای مختلف، دارد. اما آیا این زمزمه ها واقعیت دارد؟ آیا چای دبش پس از پشت سر گذاشتن حواشی بار دیگر به دنبال سهمی از بازار پررونق چای ایران است؟

بازگشت محصولات دبش در بسته بندی جدید

آفتاب نیوز :

فساد مالی چای دبش، نامی که از سال 1397 بر سر زبان ها افتاد و تا نیمه های سال 1401 به طور پنهان ادامه داشت، اواخر سال 1402 با ابعاد گسترده ای آشکار شد و به یکی از بزرگترین پرونده های فساد اقتصادی در ایران تبدیل شد. هرچند چای دبش حواشی بسیاری داشت، اما در نهایت سرنوشت چای های وارد شده به طور دقیق مشخص نشد.

خبر های جدید از سرنوشت چای دبش حکایت از آن دارد که پس از طی مراحل قانونی و امحای چای های فاسد، دولت اقدام به مزایده چای های سالم باقی مانده کرده است.

این اقدام با هدف بازگشت تدریجی چای دبش به بازار و جلوگیری از ضایع شدن سرمایه های ملی انجام شده است، اما با توجه به اینکه این برند در بازار اعتبار نام و نشان خود را از دست داده، دولت سعی دارد با نام سایر برند ها این چایی را وارد بازار کند.

به گفته این منبع مطلع هدف از برگزاری این مزایده، واگذاری محصولات چای های این برند به بخش خصوصی و بازگرداندن آن به چرخه توزیع و مصرف است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت محصولات دبش در بسته بندی جدید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت محصولات دبش در بسته بندی جدید"، کلیک کنید.