بارش های سیل آسا در شرق استرالیا

استرالیا

بارندگی های شدید و بی وقفه در مناطق شرقی استرالیا، بیشتر نواحی ایالت «نیو ساوت ولز» را از نیمه شب گذشته (پنج شنبه شب) گرفتار سیلاب کرده است.

به گزارش آسیاننت، مقامات ایالتی از اجرای 447 عملیات امدادی در واکنش به حوادث مرتبط با این سیل خبر داده و 49 مورد عملیات نجات در ایالت نیو ساوت ولز از نیمه شب به وقت محلی صورت گرفته است.

اداره واکنش اضطراری این ایالت (SES) امروز (جمعه) گزارش داد که حوادث مرتبط با سیل عمدتا در مناطق ساحلی جنوبی، «ایلاوارا» و مناطق شهری سیدنی مشاهده شده است.

گفتنی است تاکنون جزییاتی از میزان خسارات یا مصدومیت های احتمالی ناشی از این حادثه طبیعی منتشر نشده است.

سازمان هواشناسی استرالیا نیز هشدار داده است خطر سیل در حوضه های آبریز مرطوب، سدهای پر آب و نواحیِ با جزر و مد زیاد، بالاست.

به گزارش شینهوا، این سازمان همچنین پیش بینی کرده است شرایط جوی فوق تا اواخر امروز آرام تر خواهد شد و از میزان بارش ها کاسته می شود.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش های سیل آسا در شرق استرالیا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش های سیل آسا در شرق استرالیا"، کلیک کنید.