ایلان ماسک به آزار جنسی متهم شد!

به گزارش خبرگزاری آسیاننت، براساس گزارش مجله آسیاننت، هشت مهندس سابق اسپیس ایکس با شکایت از مدیرعامل این شرکت، ایلان ماسک، او را به آزار و اذیت جنسی و انتقام جویی متهم کردند. همین گروه که از اسپیس ایکس اخراج شده اند، در گذشته شکایت دیگری را درباره انتقام جویی در شرکت هم به هییت ملی روابط کار ایالات متحده (NLRB) ارایه کرده بودند.

براساس گزارش بلومبرگ، این کارمندان در شکایت خود نوشته اند: «ماسک به طور آگاهانه و عمدی، براساس رفتارش محیط کاری ناخوشایندی ایجاد کرده است و با عکس ها، میم ها و نظرات جنسی خود زنان را تحقیر می کند.»

مهندسان سابق اسپیس ایکس می گویند که برخی از آن ها توسط همکاران دیگری نیز که «پست های ماسک را تقلید می کردند» مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. آن ها با اشاره به تمام این موارد می گویند که ماسک «محیط کاری بسیار ناخوشایند و ناسازگاری ایجاد کرده است.»

ایلان ماسک به آزار جنسی متهم شد!

انتقاد از رفتار انتقام جویانه ایلان ماسک

این گروه سال 2022 با همکاری یکدیگر نامه سرگشاده ای نوشتند که رفتار مشکل ساز مدیرعامل تسلا را برجسته می کند. آن ها می گویند که به دلیل نوشتن این نامه اخراج شده اند. شاکیان ادعا می کنند که وقتی یکی از مدیران منابع انسانی اسپیس ایکس به شرکت پیشنهاد کرد که قبل از انجام هر اقدامی، تحقیقات رسمی روی این گروه انجام دهد، ماسک به آن ها گفته است: «به چنین چیزی اهمیت نمی دهم، آن ها را اخراج کنید.»

درحال حاضر پرونده مهندسان اسپیس ایکس با NLRB با حکم دادگاه تجدیدنظر متوقف شده است، حتی با وجود اینکه هییت مدیره SpaceX اعتراف کرده بود که آن ها به طور غیرقانونی و با اهداف انتقام جویانه اخراج شده اند. اسپیس ایکس نیز اواخر سال گذشته از هییت ملی روابط کار شکایت کرد و اقدامات آن را خلاف قانون اساسی خواند.

شکایت کارمندان سابق اسپیس ایکس از ایلان ماسک درحالی مطرح شده است که روز گذشته نیز وال استریت ژورنال در یک گزارش جنجالی گفت که ماسک در SpaceX با زنان رابطه نامتعارف دارد. در این گزارش به کارآموز سابق SpaceX اشاره شده بود که پس از برقراری رابطه جنسی با ماسک، عضو تیم مدیریتی شده است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایلان ماسک به آزار جنسی متهم شد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایلان ماسک به آزار جنسی متهم شد!"، کلیک کنید.