ایران خودرو 194.5 هزار تومان روی آریسان2 دوگانه سوز گذاشت

گروه صنعتی ایران خودرو از ساعت 10 صبح امروز (سه شنبه) دومین طرح فروش فوق العاده خودروی آریسان2 دوگانه سوز در سال جدید را در حالی آغاز می کند که قیمت این خودرو را 194 هزار و 500 تومان افزایش داده است.

به گزارش آسیاننت، حدود دو هفته پیش (20 فروردین ماه) اولین طرح فروش گروه صنعتی ایران خودرو در سال 1403 با فروش وانت آریسان2 دوگانه سوز آغاز و اجرایی شد؛ این محصول که مجهز به استانداردهای 85گانه است، در این دور (20 فروردین ماه) با قیمت مصوب 413 میلیون 713 هزار و 800 تومان برای ثبت نام متقاضیان عرضه شد.

 حال پس از گذشت دو هفته، مجدد گروه صنعتی ایران خودرو، امکان ثبت نام این محصول را برای مشتریان فراهم کرده است؛ اما 194 هزار و 500 هزار تومان هم قیمت آن را افزایش داده است.

براین اساس وانت آریسان دوگانه سوز مجهز به استانداردهای اجباری سال 1403، در حالیکه تا دو هفته پیش به قیمت مصوب  413 میلیون و 713 هزار و 800 تومان در عرضه کرده بود در دومین طرح فروش این محصول خود، وانت آریسان2 دوگانه سوز مجهز به استانداردهای 85گانه را به قیمت 413 میلیون و 908 هزار و 300 تومان در رنگ های سفید، مشکلی متالیک، نقره ای متالیک و خاکستری متالیک، با موعد تحویل حداکثر 90 روزه، عرضه کرده است.

این گروه خودروسازی در راستای ایجاد امکان ثبت نام در نمایندگی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از امروز (دوشنبه) امکان خرید وانت آریسان دوگانه سوز مجهز به استانداردهای اجباری سال 1403 (استاداردهای 85گانه) را از طریق نمایندگی های این گروه خودروسازی آغاز می کند؛ مشتریان به منظور ثبت نام می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام این محصول اقدام کنند.

همانطور که اشاره شد، مهلت ثبت نام از امروز (چهارم اردیبهشت ماه) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. مشتریان می توانند، پیش از مراجعه به نمایندگی در صورتی که پروفایل کاربری در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو ندارند، اقدام به ثبت نام و ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنند.

ایران خودرو 194.5 هزار تومان روی  آریسان2 دوگانه سوز گذاشت

انتهای پیام 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران خودرو 194.5 هزار تومان روی آریسان2 دوگانه سوز گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران خودرو 194.5 هزار تومان روی آریسان2 دوگانه سوز گذاشت"، کلیک کنید.