اهدای 8000 هزار جهیزیه به نیت شهدای خدمت به نیازمندان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران

مصطفی گلی زاده دبیر رویداد پاسداشت مجاهدت های شهید رییسی در حوزه خانواده در گفت وگو با خبرنگار آنلاین گفت: با مجاهدت های آقای رییسی یک تحولی در بحث ازدواج و خانواده شکل گرفت که تا قبل از آن به این موضوع ها پرداخته نمی شد.

وی افزود: نمونه هایی از دستاوردهای آقای رییسی تسریع بخشیدن و چند برابر کردن وام ازدواج و دادن زمین به خانواده های چند فرزندی بود.

گلی زاده اظهار داشت: در سند تحول دولت یک سر فصل جدید آن بخش خانواده و ازدواج و بخش مادری بود و شهید رییسی تاکید داشت که در یک سیاست جدی این چهارچوب ها دیده شود.

دبیر رویداد پاسداشت مجاهدت های شهید رییسی بیان کرد: در این هفته که هفته ازدواج است ما بر روی بسته های کنشگری که در حیطه ی موضوعات ازدواج و جهیزیه است تمرکز کرده ایم. مجموعه های مردمی که از استان ها و شهرها هستند هر یک تلاش خود را می کنند برای آماده سازی جهیزیه ها، تا بتوانیم به 8000 هزار جوان نیازمند کمک کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهدای 8000 هزار جهیزیه به نیت شهدای خدمت به نیازمندان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهدای 8000 هزار جهیزیه به نیت شهدای خدمت به نیازمندان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.