امیر قطر: برای پایان دادن به جنگ در غزه تلاش می‌کنیم

امیر قطر

به گزارش آسیاننت، «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه بیست‌وچهارمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای در آستانه پایتخت قزاقستان، با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه دیدار کرد.

امیر قطر در این دیدار گفت که برای پایان دادن به جنگ در غزه از طریق مذاکرات و بازگرداندن اسرا در سریع‌ترین زمان ممکن، تلاش می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، به نقل از شبکه الجزیره، وی تصریح کرد: پذیرفتنی نیست که کشور فلسطین در مرزهای سال ۱۹۶۷ وجود نداشته باشد.

امیر قطر همچنین ابراز امیدواری کرد که جنگ در نوار غزه به پایان رسیده و خواسته‌های ملت فلسطین برای تشکیل کشور مستقل محقق شود.

به گزارش ایرنا، با گذشت ۲۷۲ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روز به‌ روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر قطر: برای پایان دادن به جنگ در غزه تلاش می‌کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر قطر: برای پایان دادن به جنگ در غزه تلاش می‌کنیم"، کلیک کنید.