افزایش 50 درصدی اخراج مهاجرین افغانستانی از ایران

افغانستان

آفتاب نیوز :

مقامات محلی حکومت سرپرست طالبان در هرات امروز (یکشنبه) اعلام کردند که روند اخراج مهاجران افغان از ایران در روز های اخیر 50 درصد افزایش یافته است.
 
به گزارش خبرگزاری طلوع نیوز، رییس اداره امور مهاجرین و عودت کنندگان ولایت هرات حکومت سرپرست طالبان اظهار داشت: دولت ایران روزانه دست کم سه هزار مهاجر افغان را اخراج می کند و این افراد از طریق مرز اسلام قلعه به افغانستان باز می گردند.
 
مقامات حکومت سرپرست طالبان ادعا می کنند که برخی مهاجران افغان با وجود داشتن روادید اخراج می شوند و این چالشی است که در ماه های اخیر افزایش یافته است.
 
حضرت الله زعیم آقا کمیسر بندر اسلام قلعه در هرات هم ادعا کرد که بعضی روز ها تعداد اخراج شدگان زیاد است، حتی 10 تا 15 نفر با وجود داشتن روادید از ایران اخراج می شوند و بعضی روز ها فردی که تنها چهار روز است که به ایران رفته، اخراج می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 50 درصدی اخراج مهاجرین افغانستانی از ایران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 50 درصدی اخراج مهاجرین افغانستانی از ایران"، کلیک کنید.