اصلاح و بازسازی ۳۱۴ کیلومتر از شبکه های آب چهارمحال وبختیاری

به گزارش خبر گزاری آسیاننت استان چهارمحال و بختیاری ،مهندس محمد کریمی در تشریح عملکرد شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری در دولت سیزدهم گفت: این شرکت در سال ۱۴۰۲ یکصدو سی و شش کیلومتر ، در سال ۱۴۰۱ یکصدو بیست و هشت کیلومتر و در سال اول دولت سیزدهم ۵۰ کیلومتر از شبکه های توزیع آب آشامیدنی را اصلاح و باز سازی نموده است.

وی افزود: در راستای افزایش کمی و کیفی آب شرب، پاسخگویی به درخواستهای مکرر مردمی و جلو گیری از هدر رفت آب، شرکت آبفا نسبت به انجام این مهم با حمایتهای دولت شهید رئیسی این اقدامات را انجام داده است.

کریمی با اشاره به دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری در دولت سیزدهم گفت: دولت سیزدهم با هدایتهای شهید رئیسی در اقدامات جهادی در همه زمینه ها بخصوص در جهت ایجاد زیرساختها کمک کردند که گوشه هایی از آنها که به نتیجه رسیده است به شرح زیر اعلام می گردد

اجرای شبکه و خط فاضلاب به طول ۱۲۱ کیلومتر

حفر ۳۸ حلقه چاه

تجهیز چاه ۱۸ حلقه

اجرای خطوط انتقال آب ۱۱۰ کیلومتر

توسعه شبکه توزیع آب ۱۱۲ کیلومتر

اصلاح و باز سازی شبکه توزیع آب شرب ۳۱۴ کیلومتر

مدیر عامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری گفت این شرکت در شهرها و روستاهای سراسر استان این خدمات را به مردم شریف ارائه نموده است.

نامبرده از واگذاری ۲۶۵۳۱ فقره انشعاب آب و ۱۷۹۵۱ فقره انشعاب فاضلاب نیز در طول سه سال خدمت دولت سیزدهم اطلاع داد.

مهندس کریمی اعتبار هزینه شده برای انجام این کارها را بیش از دو هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اصلاح و بازسازی ۳۱۴ کیلومتر از شبکه های آب چهارمحال وبختیاری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اصلاح و بازسازی ۳۱۴ کیلومتر از شبکه های آب چهارمحال وبختیاری"، کلیک کنید.