از سفر وزیر ورزش به کرمان تا افزایش 48 هزار متری فضای ورزشی استان در دولت سیزدهم

دولت سیزدهم

آسیاننت/کرمان مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح پروژه های ورزشی و برنامه ریزی برای تکمیل سایر پروژه ها به استان کرمان سفر می کند.

میثم پاریزی عصر امروز 16 خردادماه در شورای تربیت بدنی و ورزش استان کرمان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با جامعه ورزش کشور بیاناتی درباره ایران قوی، ورزش قوی و تدابیر درست مطرح کردند که پس از این سخنان شاهد تشکیل شورای عالی ورزش با حضور شهید آیت الله رییسی در وزارت ورزش بودیم.

وی افزود: سند آمایش ورزش کشور با هدف جمع آوری داده های توصیفی، نقطه زنی و تحلیل برآیند ورزش در دست تدوین است و فاز اول و دوم این سند در استان کرمان تدوین شده و فاز سوم هم به زودی آغازمی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان ادامه داد: پروژه های نیمه تمام کرمان با اعتبارات سفر رییس جمهور شهید به استان جان گرفتند و وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح پروژه های ورزشی و برنامه ریزی برای تکمیل سایر پروژه ها به استان کرمان سفر می کند.

وی با اشاره به موفقیت ورزشکاران کرمانی در رقابت های آسیایی و پاراآسیایی گفت: سه مربی و پنج ورزشکار کرمانی در کاروان آسیایی عضویت داشتند و 13 مدال را کسب کردند که برابر با 10 درصد مدال های کاروان ایران می شود و هفت مدال طلا از 44 مدال طلا را به دست آوردند.

همچنین در این نشست معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان گفت: رشد 100 درصدی فضاهای ورزشی در درون مدارس استان کرمان را طی دولت سیزدهم داشته ایم.

محسن منوچهری نژاد افزود: 202 پروژه ورزشی در مدارس استان کرمان طی دوران خدمت شهید رییسی در ریاست جمهوری شروع شد که 128 طرح به بهره برداری رسید و در هفته جاری پروژه ای را در شهرستان راور افتتاح کردیم که طی چهار ماه احداث شده است.

معاون آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: 48 هزار مترمربع فضای ورزشی درون مدرسه ای در استان کرمان در دولت سیزدهم افزایش یافت.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سفر وزیر ورزش به کرمان تا افزایش 48 هزار متری فضای ورزشی استان در دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سفر وزیر ورزش به کرمان تا افزایش 48 هزار متری فضای ورزشی استان در دولت سیزدهم"، کلیک کنید.