اجرای عدالت و تکریم مراجعان در صدر برنامه‌های قوه قضائیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

قوه قضائیه

به گزارش خبرگزاری آنلاین، کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر, امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ از مجتمع قضائی عدالت بازدید کرد و در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم و مراجعان به این واحد قضائی قرار گرفت.

وی در بازدید از این مجتمع و در نشستی مشترک با حضور سرپرست و جمعی از قضات این مجتمع اظهار داشت: کاهش ورودی پرونده‌ها و کاهش اطاله دادرسی و همچنین تکریم مراجعان به نظام قضائی از اهم اولویت‌های دستگاه قضائی می‌باشد.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه با بیان اینکه ارتقای اعتماد به عملکرد دستگاه قضائی موجب اعتلای دستگاه و جایگاه قاضی می‌شود و این میسر نمی‌شود، مگر با تداوم و تقویت خدمات رسانی به مردم در جهت اجرای عدالت، تاکید کرد: کار قضاوت کار بسیار مهمی است و قضات ثمره عملی این خدمت به مردم را می‌بینند و ماجور خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای عدالت و تکریم مراجعان در صدر برنامه‌های قوه قضائیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای عدالت و تکریم مراجعان در صدر برنامه‌های قوه قضائیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.