ابلاغ قوانین سخت گیرانه فدراسیون فوتبال برای دلالان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مقررات ملی کارگزاران فوتبال برای هرگونه حضور به عنوان واسطه در جابجایی بازیکن و مربی منتشر شد.

در مقررات تعیین شده از سوی فدراسیون برای نحوه فعالیت واسطه‌ها ضمن اصرار روی مدرک مورد تأیید آنها برای فعالیت در این عرصه درباره میزان حق‌الزحمه نیز تصمیم گیری شده است.

بر این اساس جابجایی بازیکن و مربی کمتر از ۱۰ میلیارد تومان مکلف به دریافت ۵ درصد است و برای مبلغ بالاتر تنها سه درصد باید از بازیکن و باشگاه دریافت کند.

همچنین فعالیت هر یک از ارکان مدیریتی فدراسیون در بخش‌های حقیقی و حقوقی نیز منع شده است.

بازیکنان زیر ۱۵ سال نیز نمی‌توانند ایجنت داشته باشند و بازیکن زیر ۱۸ سال نیز تنها در صورت رضایت والدین می‌تواند قرارداد ببندد.

ابلاغ قوانین سخت گیرانه فدراسیون فوتبال برای دلالان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابلاغ قوانین سخت گیرانه فدراسیون فوتبال برای دلالان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابلاغ قوانین سخت گیرانه فدراسیون فوتبال برای دلالان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.