آموزش و پرورش تهران اطلاعیه داد

آموزش و پرورش

به گزارش آسیاننت ،آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی برای تکمیل پرونده صرفاً روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر فرصت دارند.

آنلاین در خبری نوشت:در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی، تمامی پذیرفته شدگان واجد شرایطی که تاکنون برای تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی مراجعه نکرده‌اند و یا مدارک شأن در مراجعات قبل، ناقص بوده و اکنون به طور کامل، رفع نقص کرده‌اند. می‌توانند صرفاً روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۷ و ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۶ با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مربوطه و به‌صورت کامل به دبیرستان ماندگار البرز به نشانی خیابان انقلاب، زیر پل کالج، خیابان البرز ۲ مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به اینکه زمان مذکور، آخرین مهلت برای جاماندگان است، بنابراین پس از زمان مذکور امکان اقدامی در این خصوص مقدور نخواهد بود.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آموزش و پرورش تهران اطلاعیه داد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آموزش و پرورش تهران اطلاعیه داد"، کلیک کنید.