آغاز پیش ثبت نام مدرسه مستند حقیقت

آغاز پیش ثبت نام مدرسه مستند حقیقت

علاقه مندان به شرکت در کلاس های آموزشی مدرسه مستند «حقیقت» (مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی) می توانند فرم پیش ثبت نام را در سایت پر کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا،مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مدرسه مستند «حقیقت» را زیر نظر واحد پژوهش این مرکز برگزار می کند.

درس های پیش نیاز این دوره آموزشی به صورت مجازی ارایه می شود و برای علاقه مندان از سراسر کشور امکان ثبت نام وجود دارد، هزینه ای بابت این بخش از هنرجویان دریافت نمی شود. حداقل تحصیلات لازم برای شرکت در این دوره دیپلم در نظر گرفته شده، اما قابلیت های عمومی داوطلبان از طریق فرم ثبت نام و در صورت لزوم مصاحبه بررسی می شود.

کسانی که دروس پیش نیاز را می گذرانند پس از مصاحبه می توانند به آموزش خود در سه ترم ادامه دهند. گذراندن دوره اصلی مشمول پرداخت هزینه شده و پس از دو ترم، در ترم سوم، که ترم پایانی این دوره آموزشی است هنرجو باید یک فیلم مستند بسازد که مورد تایید کمیته علمی باشد.

هر ترم این دوره حدود سه ماه به طول می انجامد.

علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند با مراجعه به  نشانیhttps://defc.ir/Explain/26/ اطلاعات لازم را در فرم مربوطه درج کنند.

پس از بررسی با افراد واجد شرایط اولیه تماس گرفته می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز پیش ثبت نام مدرسه مستند حقیقت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز پیش ثبت نام مدرسه مستند حقیقت"، کلیک کنید.