آتش سوزی انبار علوفه در مهاباد مهار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار فداکار در این زمینه اظهار کرد: عوامل آتش نشانی شهرداری مهاباد با اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله ماموران 2 ایستگاه به روستای سیاه قول واقع در بخش خلیفان این شهرستان اعزام و با استقرار در محل حادثه اقدام به مهار آتش کردند.

وی با بیان اینکه 7 مامور آتش نشانی در این عملیات شرکت داشتند، ادامه داد: در این حادثه بخش عمده انبار علوفه انباشت شده در آن در آتش سوخته و از بین رفت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: در این حادثه ماموران با همکاری روستاییان پس از پنج ساعت تلاش موفق به مهار آتش شدند.

فداکار با بیان اینکه این آتش سوزی در داخل روستا و در نزدیکی منازل مسکونی اتفاق افتاده بود، اظهار کرد: با اقدام به موفق ماموران، آتش سوزی مهار و از سرایت به منازل اطراف آن جلوگیری شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی انبار علوفه در مهاباد مهار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی انبار علوفه در مهاباد مهار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.